Geç
Phone

Web Tasarım

Günümüzün en önemli reklam materyallerinin başında internet sitesi, Web tasarım yerini almaktadır. Şık ve estetik olarak tasarlanmış bir internet sitesi, reklam ve SEO çalışmaları ile hızla sonuca ulaşabilir. Hayallerinize vizyon dizayn ile kavuşmak artık çok mu çok kolay. Etkileşimin, online pazarın hızla geliştiği son 10 yılda internete erişim oranı her geçen gün artmakta. Kurumsal ve bireysel kimliğinizi en ekonomik, hızlı ve güvenli tanıtmanın yolu web sitesi.

Sizi Tanımlayan Tasarımlar

Web tasarım preojelerinde minimalist, sade ve ciddi hatlara sahip çalışmalara imza atan tasarım ekibimiz ile online kimliğinizi doğru aktarabilmenize yardımcı olabiliriz. Kurumsal Web tasarım çalışmalarında işletmenin rengi, sektörü ve logosu baz alınarak firmayı anlatan, tanımlayan yada tamamlayan tasarımlar yapmaktayız. Kurumsal Web tasarım ajansı olarak yenilikçi, kreatif, inovatif çalışmalara imza atabilmek adına müşterinin kafasındakini, isteklerini ve ihtiyaçlarını iyi analiz ederek koda, hayata yansıtmak için buradayız. Kullanıcının sarf ettiği tek cümle den bile kitap yazarcasına anlamlar çıkartabilmek ve bunu tasarıma dönüştüre bilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Kurumsal Web Tasarımı

Mobil Uyumlı Site Tasarımı

Her ne kadar masaüstü, laptop gibi cihazlar çok kullanılsa da tablet ve özellikle cep telefonu ile internete girme oranı son 2 yılda %50 + oranlarında artış göstermektedir.Mobil uyumlu olmayan internet siteleri ise cidde oranlarda ziyaretçi kaybına neden olabilmektedir. Gerek SEO gerek kullanılabilirlik açısından mobil site büyük ölçüde önem arz etmektedir. Mobil web sitesi insanların sitenize, size yani markanıza yada ürününüze mobil cihazlar ile hızlı ve pratik olarak ulaşmasına katkıda bulunur. Ülkemize ve dünya geneline baktığımızda bir çok ticari kuruluş, firmalarına özel bir web tasarım sürecine girdiğinde mobil uyumlu olmasına büyük özen gösteriyor. Mobil uyumlu, responsive site tasarımları kullanıcı dostu olması yanı sıra aynı zamanda cep telefonu ve tabletlerden arama yapıldığında sitenizin arama motorlarında daha üst sıralara görünmesine yardımcı olacaktır. Web tasarım yaptırmak isteyen, yada yapan herkese naçizane tavsiyemiz mobil uyuma özen göstermesi ve mobil uyum araması.

Neden Vizyon Dizayn dan Almalıyım ?

Bazı durumlarlarda özellikle startuplarda yapacağınız veya yaptıracağınız web tasarım, seo çalışması, reklam çalışması firmanızın kaderini belirleyebilir, Bu yolda güvenle beraber yürüyebilmek dileklerimizle.

Doğru Seçim Vizyon Dizayn

Responsive Tasarım / Mobil Uyumluluk /Seo Uyumlu Altyapı